понедельник, 15 мая 2017 г.

Навчання без упину. Фото-зона в бібліотеці?Будь ласка

       Довгенько не було часу, скоріше необхідності "відписуватись" у блог.І ось назбиралося!.. Та й запитань щодо бібліотечних інновацій більше, ніж відповідей.Але є чим поділитися!

Навчання без упину. 
Фото-зона  в бібліотеці?Будь ласка!
Бібліотеки продовжують боротися за користувача, весь час вигадуючи щось свіженьке-новеньке. Новітні тенденції потребують володіння новими технологіями, опанування нових навичок.
       У 2017 році в Павлоградській міській ЦБС започатковано новий бібліотечний професійний фото-конкурс в бібліотечному інтер'єрі "Like paty"
        Протягом  січня-вересня у всіх бібліотеках системи створюються яскраві фото-зони, де кожен бажаючий може "приміряти" образ героя літературного твору,уявити себе бібліотечним працівником або просто сфотографуватися з друзями у цікавому незвичному інтер'єрі. Умова тільки одна: у кадрі має бути книга!
       Найкращі світлини приймуть участь у нашому "Like paty", а компітентнє журі за участю професійного фото-художника та журналіста-фотографа визначить переможців.
      Але перемога-тут не головне!Важливіше під час підготовки фото-робіт навчитися створювати  дуже популярні нині, улюблені користувачами фото-зони,опанувати ази майстерності фотографування, тощо...Адже "бібліотечний лук" (фото з книгою) зараз у тренді!
     Що таке "фото-зона" взагалі- колеги ніби уявляють. Але як її створити в бібліотеці? Немає нічого простішого...Ознайомитись з досвідом колег,увімкніть творчу жилку і вперед!
Пропоную переглянути те, що "нарила" для наочності...
       
         Ось таку зону створили колеги для відзначення ювілею бібліотеки:

А ось тематична фото-зона 
"Вечори на хуторі поблизу Диканьки":
       Далі цікаві ідеї до певних заходів, які можуть існувати і самі по собі:А тут замінити подарунки на пакуночки з книгами і чом би і ні?!
Так колеги запрошують до свого бібліотечного гніздечка на сімейний відпочинок:

А ось малеча під час "Субботних посиделок с Алисой":

Таку фото-зону зробили рік тому у центральній нікопольській бібліотеці! І не фотографувався там тільки лінивий...А далі вже наші! Теж "могімо"!!!

Зовсім свіженька, до Дня сім'ї!..    Якось так...Інформації для роздумів більш ніж достатньо...Творімо!!!
                     Бажаю всім перемоги!

Комментариев нет:

Отправить комментарий